PtnGsdWntGjlVrsDPVDPTDSL
1Lok. MoscowLok. Moscow56261754401723
2CSKA MoscowCSKA Moscow51271566412219
3Spartak MoscowSpartak Moscow50261484462818
4Zenit PetersburgZenit Petersburg492713104402020
5FC KrasnodarFC Krasnodar47271458422913
6Ural S.RUral S.R3627812731292
7Arsenal TulaArsenal Tula3627106113134-3
8Rubin KazanRubin Kazan3527981031247
9Dinamo UfaDinamo Ufa35269892830-2
10Dinamo MoscowDinamo Moscow332789102629-3
11FK RostovFK Rostov3127710102426-2
12Terek GroznyTerek Grozny312687112533-8
13AmkarAmkar312787121828-10
14Anzhi MakhachkalaAnzhi Makhachkala242766152949-20
15SKA-EnergiyaSKA-Energiya132727181647-31
Premjer-Liga

Stand Premjer-Liga - Premier League Championship Playoffs 2011-2012

Ptn
1Zenit PetersburgZenit Petersburg88
2Spartak MoscowSpartak Moscow75
3CSKA MoscowCSKA Moscow73
4Dinamo MoscowDinamo Moscow72
5Anzhi MakhachkalaAnzhi Makhachkala70
6Rubin KazanRubin Kazan68
7Lok. MoscowLok. Moscow66
8Kuban KrasnodarKuban Krasnodar61
Premjer-Liga

Stand Premjer-Liga - Premier League Relegation Playoffs 2011-2012

Ptn
1FC KrasnodarFC Krasnodar61
2AmkarAmkar55
3Terek GroznyTerek Grozny52
4Krylya Sovetov SamaraKrylya Sovetov Samara51
5FK RostovFK Rostov48
6Volga NyzhnyiVolga Nyzhnyi41
7TomskTomsk37
8Spartak NalchikSpartak Nalchik34
Eerste Divisie

Stand Eerste Divisie - SUPRA-Championship 2012/2013

Ptn
1Ural S.RUral S.R68
2TomskTomsk65
3Spartak NalchikSpartak Nalchik53
4SKA-EnergiyaSKA-Energiya52
5BaltikaBaltika50
6Dinamo UfaDinamo Ufa48
7NeftekhimikNeftekhimik47
8Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk45
9FC Rotor VolgogradFC Rotor Volgograd41
10FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk39
11Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl39
12FC Salyut BelgorodFC Salyut Belgorod35
13FC Dinamo St PetersburgFC Dinamo St Petersburg35
14Torpedo MoscowTorpedo Moscow33
15Metallurg-Kuzbass N.Metallurg-Kuzbass N.30
16KhimkiKhimki28
17Volgar GazpromVolgar Gazprom26
Eerste Divisie

Stand Eerste Divisie - National Football League Relegation Playoff 2011/2012

Ptn
1KamAZKamAZ67
2FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk66
3SKA-EnergiyaSKA-Energiya62
4Torpedo VladimirTorpedo Vladimir61
5Gazovik OrenburgGazovik Orenburg59
6BaltikaBaltika59
7Volgar GazpromVolgar Gazprom59
8KhimkiKhimki59
9Luch EnergiyaLuch Energiya54
10Chernomorets N.Chernomorets N.52
11FakelFakel40
Eerste Divisie

Stand Eerste Divisie 2017/2018

Ptn
1FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk74
2Gazovik OrenburgGazovik Orenburg74
3Krylya Sovetov SamaraKrylya Sovetov Samara73
4Spartak TambovSpartak Tambov60
5BaltikaBaltika57
6Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk52
7FC Dinamo St PetersburgFC Dinamo St Petersburg50
8Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl48
9Kuban KrasnodarKuban Krasnodar46
10AvangardAvangard43
11Volgar GazpromVolgar Gazprom42
12KhimkiKhimki40
13FC Rotor VolgogradFC Rotor Volgograd37
14TyumenTyumen36
15Luch EnergiyaLuch Energiya35
16TomskTomsk34
17FakelFakel29
Eerste Divisie

Stand Eerste Divisie - National Football League Promotion Playoff 2011/2012

Ptn
1MordovyaMordovya100
2Alania VladikavkazAlania Vladikavkaz97
3Nizhny NovgorodNizhny Novgorod94
4Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl85
5Ural S.RUral S.R78
6Dinamo BrianskDinamo Briansk78
7Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk76
8Torpedo MoscowTorpedo Moscow68
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone Center 2017/2018

Ptn
1Zvezda RyazanZvezda Ryazan38
2Torpedo MoscowTorpedo Moscow32
3Saturn RamenskoyeSaturn Ramenskoye28
4Metalurg LypetskMetalurg Lypetsk28
5Dinamo BrianskDinamo Briansk25
6Sokol SaratovSokol Saratov23
7KalugaKaluga18
8Zenit PenzaZenit Penza11
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone West 2017/2018

Ptn
1Lok. Moscow 2Lok. Moscow 241
2TekstilshchikTekstilshchik38
3Spartak KostromaSpartak Kostroma34
4Torpedo VladimirTorpedo Vladimir31
5Pskov 747Pskov 74731
6DneprDnepr16
7ZnamyaZnamya3
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone Ural-Povolzhye 2017/2018

Ptn
1MordovyaMordovya46
2Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk34
3FC ChelyabinskFC Chelyabinsk33
4KamAZKamAZ33
5Soyuz-GazpromSoyuz-Gazprom32
6NeftekhimikNeftekhimik29
7NoStaNoSta29
8Lada TogliatiLada Togliati13
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone East 2017/2018

Ptn
1SakhalinSakhalin24
2FC ChitaFC Chita22
3Dinamo BarnaulDinamo Barnaul22
4Smena KomsomolskSmena Komsomolsk20
5IrtyshIrtysh6
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone South 2017/2018

Ptn
1Torpedo ArmavirTorpedo Armavir65
2DruzhbaDruzhba43
3SKA RostovSKA Rostov41
4Spartak NalchikSpartak Nalchik40
5Chernomorets N.Chernomorets N.39
6Mashuk-KMVMashuk-KMV28
7Angusht NazranAngusht Nazran28
8Dinamo StavropolDinamo Stavropol23
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Ural-Povolzhye 2012/2013

Ptn
1Gazovik OrenburgGazovik Orenburg69
2TyumenTyumen66
3Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk52
4FC ChelyabinskFC Chelyabinsk50
5Lada TogliatiLada Togliati48
6Soyuz-GazpromSoyuz-Gazprom47
7Rubin Kazan 2Rubin Kazan 235
8GornyakGornyak31
9Dinamo KirovDinamo Kirov30
10KamAZKamAZ30
11NoStaNoSta23
12AkademiyaAkademiya20
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - West 2012/2013

Ptn
1Khimik DzerzhinskKhimik Dzerzhinsk52
2Pskov 747Pskov 74749
3TekstilshchikTekstilshchik49
4Volga TverVolga Tver41
5DneprDnepr41
6Lok. Moscow 2Lok. Moscow 240
7Spartak KostromaSpartak Kostroma40
8Sever MurmanskSever Murmansk37
9ZnamyaZnamya19
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Center 2012/2013

Ptn
1Arsenal TulaArsenal Tula73
2FakelFakel64
3Sokol SaratovSokol Saratov54
4Metalurg LypetskMetalurg Lypetsk49
5KalugaKaluga47
6Zenit PenzaZenit Penza46
7Vityaz PodolskVityaz Podolsk43
8AvangardAvangard41
9Lokomotiv LiskiLokomotiv Liski41
10Zvezda RyazanZvezda Ryazan39
11GubkinGubkin37
12Metallurg OskolMetallurg Oskol26
13Spartak TambovSpartak Tambov21
14Rusichi OryolRusichi Oryol11
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Oost 2012/2013

Ptn
1Luch EnergiyaLuch Energiya62
2FC ChitaFC Chita59
3SakhalinSakhalin55
4Smena KomsomolskSmena Komsomolsk50
5Dinamo BarnaulDinamo Barnaul37
6Radian-BaykalRadian-Baykal28
7IrtyshIrtysh24
8Sibiryak BratskSibiryak Bratsk23
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Zuid 2012/2013

Ptn
1Chernomorets N.Chernomorets N.69
2Angusht NazranAngusht Nazran69
3Torpedo ArmavirTorpedo Armavir63
4AstrakhanAstrakhan62
5Mashuk-KMVMashuk-KMV53
6FK TaganrogFK Taganrog51
7DagdisselDagdissel48
8MitosMitos45
9Energiya VolzhskiyEnergiya Volzhskiy44
10DruzhbaDruzhba35
11Kavkaztransgaz 05Kavkaztransgaz 0528
12SKA RostovSKA Rostov9
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone South 2nd stage Grp. B 2014/2015

Ptn
1AstrakhanAstrakhan16
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone South 2nd stage Grp. A 2014/2015

Ptn
1Torpedo ArmavirTorpedo Armavir45
2Chernomorets N.Chernomorets N.43
3Dinamo StavropolDinamo Stavropol36
4MitosMitos30
5Mashuk-KMVMashuk-KMV28
6Spartak NalchikSpartak Nalchik26
7FK TaganrogFK Taganrog21
8DruzhbaDruzhba19
9Angusht NazranAngusht Nazran18
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone Ural-Povolzhye 2nd stage Grp. A 2014/2015

Ptn
1KamAZKamAZ55
2Soyuz-GazpromSoyuz-Gazprom42
3Rubin Kazan 2Rubin Kazan 240
4FC ChelyabinskFC Chelyabinsk40
5Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk38
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - PFL Zone Ural-Povolzhye 2nd stage Grp. B 2014/2015

Ptn
1NoStaNoSta28
2NeftekhimikNeftekhimik26
3Lada TogliatiLada Togliati24
4Dinamo KirovDinamo Kirov20
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Professional Football League Zone Center 2013/2014

Ptn
1Sokol SaratovSokol Saratov69
2FakelFakel60
3Vityaz PodolskVityaz Podolsk60
4Dinamo BrianskDinamo Briansk48
5KalugaKaluga45
6AvangardAvangard42
7Metalurg LypetskMetalurg Lypetsk40
8Zenit PenzaZenit Penza35
9Zvezda RyazanZvezda Ryazan33
10Spartak TambovSpartak Tambov31
11Lokomotiv LiskiLokomotiv Liski29
12Rusichi OryolRusichi Oryol29
13Metallurg OskolMetallurg Oskol19
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Professional Football League Zone South 2013/2014

Ptn
1Volgar GazpromVolgar Gazprom90
2Chernomorets N.Chernomorets N.85
3DagdisselDagdissel55
4MitosMitos54
5AstrakhanAstrakhan51
6SKA RostovSKA Rostov50
7Kavkaztransgaz 05Kavkaztransgaz 0547
8Torpedo ArmavirTorpedo Armavir46
9FK TaganrogFK Taganrog43
10Mashuk-KMVMashuk-KMV34
11DruzhbaDruzhba32
12Energiya VolzhskiyEnergiya Volzhskiy21
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Professional Football League Zone East 2013/2014

Ptn
1SakhalinSakhalin51
2FC ChitaFC Chita42
3Smena KomsomolskSmena Komsomolsk41
4Radian-BaykalRadian-Baykal36
5IrtyshIrtysh32
6Sibiryak BratskSibiryak Bratsk10
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Professional Football League Zone West 2013/2014

Ptn
1TekstilshchikTekstilshchik67
2KhimkiKhimki58
3Pskov 747Pskov 74756
4DneprDnepr52
5Torpedo VladimirTorpedo Vladimir49
6Sever MurmanskSever Murmansk48
7Lok. Moscow 2Lok. Moscow 245
8Spartak KostromaSpartak Kostroma36
9ZnamyaZnamya30
10Volga TverVolga Tver26
Tweede Divisie

Stand Tweede Divisie - Professional Football League Ural-Povolzhye 2013/2014

Ptn
1TyumenTyumen61
2Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk60
3KamAZKamAZ49
4FC ChelyabinskFC Chelyabinsk44
5Soyuz-GazpromSoyuz-Gazprom40
6Lada TogliatiLada Togliati35
7NoStaNoSta29
8Dinamo KirovDinamo Kirov23
9Rubin Kazan 2Rubin Kazan 216

Volgende wedstrijden

Live wedstrijden
maandag 23 april 20181X2
Premjer-Liga18h30Spartak Moscow-Terek Grozny
dinsdag 24 april 20181X2
Tweede Divisie11h00FC Chita-Dinamo Barnaul---
Tweede Divisie17h30Kaluga-Torpedo Moscow---
woensdag 25 april 20181X2
Tweede Divisie18h00Saturn Ramenskoye-Metalurg Lypetsk---
vrijdag 27 april 20181X2
Tweede Divisie10h00Sakhalin-Smena Komsomolsk---
Tweede Divisie11h00FC Chita-Irtysh---
zaterdag 28 april 20181X2
Eerste Divisie13h00FC Dinamo St Petersburg-Spartak Tambov---
Eerste Divisie13h30Khimki-FC Yenisey Krasnoyarsk---
Eerste Divisie14h00Luch Energiya-Kuban Krasnodar---
GRATIS BONUSEN Online wedden sites